Studenti integriranog preddiplomskog i diplomskog studija biologije i kemije (IPDBK), koji su upisali studij po „starom“ programu, nisu bili redoviti u studiranju te ih sada djelomično zahvaća i novi raspored/program, moraju se prije upisa sljedećeg (ljetnog) semestra NA VRIJEME OSOBNO (putem maila) javiti voditeljicama smjera IPDBK (izv. prof. dr. sc. Vesna Petrović Perokovićdoc. dr. sc. Mirela Sertić Perić,) i (u Cc maila) pomoćnici za nastavu Biološkog odsjeka (doc. dr. sc. Sara Essert).

Svaki „prijelazni“ student ima individualnu situaciju te je stoga važno da nam se studenti osobno jave, kako bismo zajedno iznašli način da odslušaju i polože sve propisane kolegije na najprihvatljiviji mogući način.

Napomena za studente IPDBK koji su tijekom studija koristili mirovanje studija: prema članku 9. stavku 5. Pravilnika o preddiplomskim i diplomskim studijima na PMF-u, ako se za vrijeme mirovanja obveza izmjeni nastavni program, student mora slušati i polagati u međuvremenu nastale razlike u nastavnom programu.