Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Poštovane studentice i studenti,

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja organizira poslove ocjenjivanja zadataka otvorenog tipa iz matematike i prirodoslovlja u probnom ispitivanju međunarodnih istraživanja TIMSS 2015. i TIMSS Brojevi.

Za poslove ocjenjivanja nužno je poznavanje engleskog jezika na razini B2 i višoj. Poslovi ocjenjivanja će se obavljati u prostorijama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja, Franje Petračića 4, Zagreb.

Obuka ocjenjivača planirana je od 5. do 8. svibnja 2014. g. S ocjenjivanjem ćemo započeti 9. svibnja 2014. Procjenjujemo da će proces ocjenjivanja trajati dva tjedna.

Sat rada honoriran je s 20 kn.

Ako ste zainteresirani molimo Vas da se sa svojim životopisom javite do 24. travnja 2014. na adresu elektroničke pošte: TIMSS2015@ncvvo.hr

Naziv poruke: Ocjenjivanje