Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Biološki odsjek PMF-a raspisuje natječaj za sufinanciranje i stipendiranje studenata pri aktivnom sudjelovanju na znanstvenim i stručnim skupovima koji se održavaju do 30. 09. 2014.
Potpore će se dodjeljivati studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija za pokrivanje troškova puta, smještaja i kotizacije.

Prilikom prijave za dodjelu novčane potpore u svrhu sudjelovanja na znanstvenim skupovima kandidati moraju priložiti:

• zamolbu: navesti naziv, mjesto i vrijeme održavanja skupa, s naznačenim iznosom troškova puta, smještaja i kotizacije;
  • letak skupa iz kojeg je vidljiv način plaćanja kotizacije;
  • najpovoljnije ponude za trošak puta i smještaja;
  • dokaz o aktivnom sudjelovanju na skupu: sažetak rada koji će biti prezentiran na znanstvenom skupu.

Kandidati potrebnu dokumentaciju trebaju dostaviti u Ured Biološkog odsjeka PMFa zaključno do 29. 6. 2014. u 15,00 h.