Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Od ove akad. god. školarine se vode kroz ISVU sustav, studenti koji participiraju u troškovima studija prilikom upisa mogu izabrati između dvije opcije plaćanja (u jednoj ili tri rate). Studenti su dužni izvršiti uplatu u iznosu koji im je naveden u ISVU sustavu, sve uplate koje neće biti uplaćene kao što je navedeno neće se moći provesti u sustavu. Evidencija zaduženja tj. izvršenih uplata obavljat će se za studente Biološkog odsjeka na Urudžbenom zapisniku (porta, Rooseveltov trg 6, prizemlje desno).
Studentima koji su na diplomskom studiju u roku od 2 godine ili na integriranom studiju u roku od 5 godina od upisa položili sve ispite i ostao im je samo diplomski ispit, a diplomirat će do kraja zimskog semestra (u skladu s Odlukom Fakultetskog vijeća PMF-a od 11.7.2014.) evidentirat će se rješenje o promjeni školarine, čime se školarina smanji na 0,00 kn. Preporuka za te studente je da odaberu opciju plaćanja u jednoj rati.