Opcije pristupačnosti Pristupačnost

SVEČANA PODJELA PRVOSTUPNIČKIH DIPLOMA,

DOPUNSKIH ISPRAVA I SUPPLEMENATA

Pozivaju se studenti koji su završili preddiplomske studije na Biološkom odsjeku PMF-a u 2014. godini, na podjelu preddiplomskih diploma koja će se održati u četvrtak, 12. veljače 2015. godine u 11:00 sati u predavaonici A 1, zgrada Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Kemijski odsjek, Horvatovac 102a.

Podjeli će prisustvovati prof. dr. sc. Zoran Curić, dekan PMF-a, i prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija, prodekanica za nastavu PMF-a, te prof. dr. sc. Mirjana Pavlica, pročelnica Biološkog odsjeka, izv. prof. dr. sc. Biljana Balen, zamjenica pročenice Biološkog odsjeka i prof. dr. sc. Branka Pevalek-Kozlina, pomoćnica pročelnice za preddiplomsku i diplomsku nastavu.

Studenti trebaju doći u 10:30 sati u aulu Fakulteta.

Popis studenata koji mogu doći na podjelu preddiplomskih diploma nalazi se u prilogu ove obavijesti (prilog).

Autor: Sanjica Mihaljević