Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Agencija za znanost i visoko obrazovanje, provodi istraživanje vezano uz istraživanje nekih aspekata studentskoga iskustva u generaciji studenata upisanih akad. god. 2012./2013. na preddiplomske i integrirane studijske programe. Ciljevi su ovoga istraživanja utvrditi stupanj općeg zadovoljstva studiranjem, percepciju pojedinih aspekata studiranja te dobiti uvid u očekivanja od studija i visokog učilišta. U svrhu uspješne provedbe istraživanja mole se studenti da ispune anketni upitnik, koji su primili elektroničkom poštom. Studenti koji nisu dobili anketni upitnik, a željeli bi sudjelovati u istraživanju, trebaju se javiti Središnjem prijavnom uredu AZVO-a na adresu elekrtoničke pošte: spu@azvo.hr ili na broj telefona: 01/6274-844.

Dekanica

Prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija.v.r.

Autor: Vlatka Marjan