Na Biološkom odsjeku u tijeku su dvije izložbe, koje se mogu razgledati do 15. studenoga 2014. na Rooseveltovu trg 6 (prizemlje i 2. kat):
Nekad i sad – izložba povodom 140. obljetnice Zoologijskoga zavoda, izvedena u sklopu aktivnosti po Programskom ugovoru s MZOS-om u ak. god. 2013./2014.
Autori i kontribucije: Vladimir Bartovsky, dr. sc. Zdravko Dolenec, dr. sc. Paula Durbešić, Mišel Jelić, dr. sc. Goran Kovačević, dr. sc. Perica Mustafić.

WSBS (White Sea Biological Station) – kao rezultat suradnje s Moskovskim državnim sveučilištem M. V. Lomonosov (Moscow State University), a odnosi se na pripadajuću biološku stanicu White Sea Biological Station na Bijelomu moru u području iza polarnoga kruga (Ruska Federacija). Izložba je izvedena u sklopu aktivnosti po Programskom ugovoru s MZOS-om u ak. god. 2013./2014.
Autor izložbe je dr. sc. Goran Kovačević.