2. Simpozij o biologiji slatkih voda...

Simpozij organizira Hrvatsko udruženje slatkovodnih ekologa (HUSEk) u suradnji s Biološkim odsjekom PMF-a.

Dragi Biolozi,

pozivamo vas na 2. Simpozij o biologiji slatkih voda (SOBS) s međunarodnim sudjelovanjem koji će se održati u Zagrebu 17. veljače 2017. godine. Simpozij organizira Hrvatsko udruženje slatkovodnih ekologa (HUSEk) u suradnji s Biološkim odsjekom Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Cilj ovog cjelodnevnog simpozija je predstaviti aktualna istraživanja vezana za biologiju i ekologiju slatkovodnih ekosustava, uključujući sve aspekte ekologije, taksonomije, filogenije, bioraznolikosti, zoologije, botanike, protistologije, ekotoksikologije, zaštite prirode te utjecaja globalnih promjena i čovjeka na slatkovodne ekosustave. Organizacijski odbor priprema zanimljiv i informativan simpozij koji će uključivati plenarno predavanje, usmena i posterska izlaganja uz stanke za kavu i zajednički ručak za sve izlagače simpozija.

Prijave za sudjelovanje i zaprimanje sažetaka odvijat će se putem stranica HUSEk-a u razdoblju od rujna do prosinca 2016. godine.

Pozivamo vas da nam se pridružite na 2. Simpoziju o biologiji slatkih voda (SOBS) i nadamo se da ćemo temama i programom koji smo pripremili potaknuti plodonosne razgovore sa slatkovodnim biolozima iz Hrvatske i šire. Predstavnici organizacijskog i znanstvenog odbora 2. Simpozija o biologiji slatkih voda raduju se vašem dolasku u Zagreb.

Sve dodatne informacije pratite na našim stranicama: http://www.husek.hr/2-simpozij-o-biologiji-slatkih-voda-sobs/

U ime organizacijskog odbora,

Dr. sc. Romana Gračan