IAESTE - udruga za međunarodnu razmjenu studentskih stručnih praksi s područja tehničkih i prirodnih znanosti nudi studentima plaćenu praksu u inozemstvu.

Udruga IAESTE nudi studentima plaćenu praksu u više od 15 europskih i 89 država diljem svijeta.

Natječaj traje od 27. listopada do 24. studenog 2017. godine. Detaljnije informacije o natječaju mogu se pronaći na službenoj web stranici www.iaeste.hr, na facebook stranici udruge www.facebook.hr/iaeste.zagreb, a studenti se također mogu informirati i na Predstavljanju Natječaja 16.11.2017. u 17:00 h u predavaoni 81 na Građevinskom fakultetu (facebook.com/events/370786240023612/).

Na Natječaj se mogu prijaviti studenti 3. ili više godine studija tehničkih i prirodnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu koji su dosada ostvarili minimalno 105 ECTS bodova. Za sudjelovanje je potrebno ispuniti online obrazac na stranici http://www.iaeste.hr/natjecaj te predati dokumentaciju.

Popis potrebne dokumentacije nalazi se na istoj stranici.