Noć biologije 2018.

BOJE I OBLICI BIORAZNOLIKOSTI

Ovogodišnja Noć biologije održat će se 13. travnja 2018. godine. Pozivamo sve zainteresirane studente da i ove godine iskažu svu svoju kreativnost, maštovitost, energiju i marljivost te sve ideje zajednički pokušamo pretočiti u radionice, igre, prezentacije i ostale aktivnosti kojima ćemo još jednom pokazati koliko je biologija zanimljiva, izazovna, složena i fenomenalna.

Molimo studente da se što prije javite potencijalnim voditeljima (asistentima, nastavnicima i suradnicima) s idejama kako biste se mogli organizirati u grupe koje će obrađivati pojedine teme i dogovoriti oko naziva radionica i ostalih aktivnosti. Formiranje grupa i preliminarni program aktivnosti trebao bi biti gotov do 15. veljače 2018., nakon čega bismo krenuli s pripremom i organizacijom predloženih aktivnosti.
Za sva pitanja slobodno se javite putem maila: ivana.buj@biol.pmf.hr