HUSEk otvara Natječaj za dodjelu 1 studentske stipendije za sudjelovanje na znanstvenom skupu 3rd Central European Symposium for Aquatic Macroinvertebrate Research (3rd CESAMIR), Łódź, Poljska

HUSEk će financirati punu studentsku kotizaciju za sudjelovanje s usmenim priopćenjem na znanstvenom skupu 3rd CESAMIR jednom studentu preddiplomskog, diplomskog ili integriranog preddiplomskog i diplomskog studija u iznosu od 185 EUR.

U sklopu stipendije, HUSEk će kandidatu financirati i put u Łódź, ako se kandidat odluči priključiti organiziranom prijevozu.

Kandidature se šalju e-poštom, a moraju sadržavati:

1. Sažetak rada (kojeg kandidat planira poslati na skup, napisan prema uputama na stranici: http://cesamir2018.uni.lodz.pl/?page_id=53),

2. Životopis i

3. Motivacijsko pismo.

Rok za prijavu je 16. ožujka 2018. (napomena: rok za predaju sažetaka na skup je 31. ožujka 2018.).
Na natječaj se mogu javiti i studenti koji nisu članovi HUSEk-a. Upravni odbor HUSEk-a će odlučiti o dobitniku na temelju pristiglih kandidatura najkasnije 23. ožujka 2018., a rezultati će biti objavljeni na internetskoj stranici HUSEk-a.