Dragi kolege,

u ime Hrvatskog udruženja slatkovodnih ekologa (HUSEk) i Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (PMF) Sveučilišta u Zagrebu čast nam je pozvati Vas na 3. Simpozij o biologiji slatkih voda (SOBS2019) s međunarodnim sudjelovanjem koji će se održati u petak, 15. veljače 2019. godine na Biološkom odsjeku PMF-a, Rooseveltov trg 6 u Zagrebu.

Prijave za sudjelovanje i zaprimanje sažetaka odvijaju se putem stranica HUSEk-a (http://www.husek.hr/3-simpozij-o-biologiji-slatkih-voda-sobs/) u razdoblju od 17. rujna do 30. prosinca 2018. godine.

Pozivamo vas da nam se pridružite na 3. Simpoziju o biologiji slatkih voda i nadamo se da ćemo temama i programom koji smo pripremili potaknuti plodonosne razgovore sa slatkovodnim biolozima iz Hrvatske i šire. Predstavnici organizacijskog i znanstvenog odbora 3. Simpozija o biologiji slatkih voda raduju se vašem dolasku u Zagreb.

Sve dodatne informacije pratite na stranicama udruge HUSEk.

Organizacijski odbor SOBS2019