U Ini uskoro kreće program FRESHHH – međunarodno virtualno natjecanje u kojem studenti kroz stratešku online igru osmišljavaju strategiju upravljanja resursima u izazovnom svijetu naftne industrije.

CILJ IGRE je na zanimljiv i zabavan način približiti svijet naftne industrije studentima te ih zainteresirati za rad u ovom dinamičnom području. Studenti se natječu u timovima od 3 člana koje sami okupljaju, a ZADATAK je izgraditi novu naftnu kompaniju te donositi odluke vezano za projekte istraživanja i razvoja, izgraditi i rafineriju i pronaći najbolji portfolio proizvoda s kojim će postići profit.

Prijave će trajati od 2. listopada - 31. listopada 2018.  Najbolje plasirani timovi sudjeluju na finalu natjecanja uživo gdje imaju priliku osvojiti novčane nagrade, a najbolje čeka i mogućnost zaposlenja u MOL Grupi.