Otvoreni dan biologije - poziv...

Poštovane studentice i studenti!

Pozivamo vas na sudjelovanje u manifestaciji Dan i noć PMF-a, koja će se ove godine održati u petak 5.4.2019. godine.
Ukoliko ste zainteresirani, možete se prijaviti preko online obrasca, a ako imate ikakvih dodatnih pitanja, možete se obratiti koordinatoru doc. dr. sc. Aleksandru Vojti ili zamjeniku doc. dr. sc. Marinu Ježiću.

Zainteresirani studenti s idejama za prezentaciju Biološkog odsjeka u vidu predavanja, radionica, izložbi i ostalih aktivnosti mogu se obratiti zavodskim koordinatorima:

Zavod za animalnu fiziologiju: Marko Glogoški, mag. oecol. et prot. nat.

Botanički zavod (Algologija i Fiziologija bilja): Hrvoje Višić, mag. oecol.

Zavod za mikrobiologiju (Bakteriologija): doc. dr. Tomislav Ivanković

Zavod za molekularnu biologiju: Mateja Jagić, mag. biol. mol. i Andreja Škiljaica, mag. biol. mol.

Zoologijski zavod: (Invertebrata) Vesna Gulin, mag. oecol. i  (Vertebrata) Sven Horvatić, mag. biol. exp.

Veselimo se vašem sudjelovanju!