Izbornik

Sveučilišni poslijediplomski doktorski studij

Obavijesti i natječaji

Odluka Senata Sveučilišta u Zagrebu o priznavanju doktorskih tema nakon isteka roka za stjecanje doktorske titule izvan doktorskog studija

Na sjednici održanoj 20. studenoga 2012. Senat Sveučilišta u Zagrebu, donio je Odluku o priznavanju doktorskih tema za doktorske kandidate koji su stjecali stupanj doktora znanosti izvan doktorskog studija. Prema toj Odluci, doktorski kandidati koji nisu obranili doktorski rad izvan doktorskog studija do zakonski propisanoga roka, imaju pravo upisati se na doktorski studij Sveučilišta u Zagrebu, prema uvjetima koje određuje sastavnica na kojoj kandidat upisuje studij. Ukoliko je kandidatu Senat prihvatio temu doktorskog rada nakon 1.1.2009. istu temu stručno vijeće sastavnice može priznati kao temu doktorskog rada na doktorskom studiju bez upućivanja u novi postupak prijave i ocjene doktorske teme, ako utvrdi da je tema istraživački relevantna.

Originalni tekst Odluke možete preuzeti ovdje.

Snježana Vodopija Mandić

Događaji