Izbornik

Upisi u više godine studija u ak. god. 2018./2019. započet će 17. rujna i trajati do 15. listopada 2018. Naknadni upis mora odobriti Vijeće Doktorskoga studija kemije na temelju obrazložene zamolbe.

SVI studenti obvezni su na upis donijeti: indeks,

ispunjen i od voditelja smjera potpisan Upisni list (upisni list za apsolvente ne treba potpis voditelja smjera),

obrazac dr.sc.04. (ispunjava se u OBADU).,

obrazac dr.sc.05.,

obrazac Individualni plan rada

obrazac Prijavni list SV-40 (obostrano printan i popunjen)

Obrasce Ime_Prezime_dr.sc.04, Ime_Prezime_dr.sc.05 i Ime_Prezime_Individualni plan rada  treba dostaviti i u elektroničkom obliku na e-mail adresu Ureda doktorskog studija.

Lijepo molimo sve studente da provjere jesu li podmirena dugovanja za školarinu vezana za tekuću akademsku godinu (30% školarine do kraja lipnja tekuće akad. god., te 30% školarine do kraja tekuće akad. god.) prema ugovoru.

Ines Primožič

Where: Ruder Boskovic Institute
When: Wednesday October 25th 2017. 13:00 - 15:00
Who: The workshop is aimed at PhD students and Masters/advanced undergraduates from all areas of science, technology, engineering and maths
Language: The workshop will be held in English

webmaster KO

10. 10. 2017. u 12:34

Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport objavio je Natječaj za dodjelu stipendija Grada Zagreba studentima i doktorandima za akad. god. 2017./2018. Rok za podnošenje molbi je 25. listopada 2017. godine.

webmaster KO

Repozitorij