Izbornik

Sveučilišni poslijediplomski doktorski studij

Obavijesti i natječaji

25.11.2014. u 11:11

Radionica “Kako kvalitetno prezentirati znanosti u medijima?” održat će se u dva termina: 1. prosinca 2014.12. siječnja 2015. od 9:00 do 13:00 sati u prostorijama Sveučilišta u Zagrebu, Zvonimirova 8, soba 301. III.kat.

Svaki znanstvenik će prije ili kasnije biti u prilici prezentirati svoj rad. Kako od svih rezultata, projekata i informacija koje su nam osobno važne odabrati one koje će najbolje prezentirati naše istraživanje publici u kratkom zadanom vremenu? Kroz nekoliko praktičnih vježbi naučit ćete kako dobro strukturirati poruke, odvojiti bit od detalja i prilagoditi se različitim ljudima u publici. Strah od javnog nastupa najraširenija je fobija današnjice. Postoji više tehnika kojima se ljudi pokušavaju riješiti treme, a neke od njih upoznat ćete na ovoj radionici.

[ Više... ]

21.11.2014. u 13:08

Pozivamo sve kandidate koji namjeravaju naknadno upisati Doktorski studij kemije da svu dokumentaciju predaju u Ured doktorskog studija kemije najkasnije do četvrtka, 27. studenog 2014. godine do 14 sati.

webmaster KO

Molimo sve studente da prilikom upisa u više godine studija ispune DR.SC.-04 (ispunjava se putem Obada) i DR.SC.05 (obrazac molimo preuzeti s mrežnih stranica Sveučilišta) te u elektroničkom i tiskanom obliku dostave u referadu.

16.10.2014. u 09:14

Svi studenti su obavezni upisati se u više godine doktorskog studija kemije, ponovni upis godine ili upis apsolventske godine.

Upisi traju do zaključno 30. 12. 2014.

Snježana Vodopija Mandić

Repozitorij