Izbornik

10. 12. 2018. u 12:35
Uređeno: 14. 1. 2019. u 17:03

Prirodoslovno-matematički fakultet organizira u petak, 22. veljače 2019. godine treći Simpozij studenata doktorskih studija PMF-a. Na Simpozij se mogu prijaviti svi studenti Doktorskoga studija kemije s prihvaćenom temom doktorskog rada, kao i oni kojima je tema doktorskog rada u postupku prihvaćanja (molimo konzultirati se s voditeljima smjerova). Sudjelovanje je moguće putem usmenog izlaganja ili posterskih priopćenja. Studenti Doktorskoga studija kemije koji su upisani u drugu ili više godine studija, a nisu jos prijavili temu, mogu također sudjelovati na Simpoziju ali samo s posterskim priopćenjem. O prihvatu sudjelovanja odlučit će Vijeće doktorskoga studija kemije.  Obrasci se dostavljaju elektroničkom poštom na adresu Ureda za doktorski studij.

• Produžen rok za prijave: do zaključno 21. siječnja 2019.
  • Obavijest o prihvatu sudjelovanja: 31. siječnja 2019.

PRVA OBAVIJEST - produženi rokovi za prijavu i obavijest o prihvaćanju sudjelovanja !

PRIJAVA-obrasci

Ines Primožič