UPISI: OBRASCI i UPUTE

Propisani obrasci za upis u akademsku godinu:

UPISNI LIST za 1. godinu doktorskog studija

Kolegiji se upisuju uz dogovor s voditeljem smjera prema nastavnom planu. Studenti na prvoj godini upisuju 2 temeljna i jedan izborni kolegij (najmanje 21 bod), Istraživački rad te Kemijski seminar I. Nakon dogovora, upisni list potpisan od strane voditelja smjera potrebno je zajedno s popratnom dokumentacijom dostaviti u Ured Doktorskog studija kemije te poslati e-poštom i u elektroničkom obliku.

UPISNI LIST za ponovni upis u prvu godinu studija

Doktorand treba napisati kratak izvještaj o svom dotadašnjem radu DR.SC.-04 . Studijski savjetnik (mentor) također podnosi izvještaj DR.SC.-05. o uspješnosti studentova rada (na obrascima Sveučilišta). Nakon dogovora s voditeljem smjera, upisni list potpisan od strane voditelja smjera potrebno je zajedno s popratnom dokumentacijom dostaviti u Ured Doktorskog studija kemije te poslati e-poštom i u elektroničkom obliku.

UPISNI LIST za 2. godinu doktorskog studija

Kolegiji se upisuju uz dogovor s voditeljem smjera prema nastavnom planu. Doktorand treba napisati kratak izvještaj o svom dotadašnjem radu DR.SC.-04 . Studijski savjetnik (mentor) također podnosi izvještaj DR.SC.-05. o uspješnosti studentova rada (na obrascima Sveučilišta). Studenti na drugoj godini u načelu upisuju 3 izborna kolegija (najmanje 15 bodova), Istraživački rad, te Kemijski seminar II. Nakon dogovora s voditeljem smjera, upisni list potpisan od strane voditelja smjera potrebno je zajedno s popratnom dokumentacijom dostaviti u Ured Doktorskog studija kemije.

UPISNI LIST za 3. godinu doktorskog studija

Obavezno se ponovno upisuje Istraživački rad te eventualno preostali nepoloženi kolegiji. Doktorand treba napisati kratak izvještaj o svom dotadašnjem radu DR.SC.-04 . Studijski savjetnik (mentor) također podnosi izvještaj DR.SC.-05. o uspješnosti studentova rada (na obrascima Sveučilišta). Nakon dogovora s voditeljem smjera, upisni list potpisan od strane voditelja smjera potrebno je zajedno s popratnom dokumentacijom dostaviti u Ured Doktorskog studija kemije.

UPISNI LIST za APSOLVENTSKU godinu doktorskog studija

DR.SC.-04.- Godišnji doktorandov izvještaj o napretku
Obrazac DR.SC.- 04 - Godišnji doktorandov izvještaj o napretku dužni su popuniti studenti  putem on-line baze doktoranada (OBAD). Popunjen, ispisan i potpisan obrazac doktorand treba dostaviti u Ured prilikom upisa u tekuću akademsku godinu (poslati e-poštom i u elektroničkom obliku).

DR.SC.-05. - Godišnje izvješće mentora

Popunjen, ispisan i potpisan obrazac mentor treba dostaviti u Ured prilikom upisa u tekuću akademsku godinu (poslati e-poštom i u elektroničkom obliku).

Obrasce DR.SC.-1-10 molimo preuzeti sa sljedeće adrese: http://www.unizg.hr/istrazivanje/doktorski-studiji/doktorski-studiji/obrasci-dr-sc-dr-art/znanstvena-podrucja-dr-sc/.