Zavod za opću i anorgansku kemiju
Kemijski odsjek
Prirodoslovno-matematički fakultet
Horvatovac 102A
HR-10000 Zagreb
Tel. +385 1 460 6340
Fax. +385 1 460 6341
E-pošta: zoak@chem.pmf.hr
Zavod za opću i anorgansku kemiju
Kemijski odsjek
Prirodoslovno-matematički fakultet
Horvatovac 102A
HR-10000 Zagreb
Tel. +385 1 460 6340
Fax. +385 1 460 6341
E-pošta: zoak@chem.pmf.hr
RASPORED ZA PISANI DIO ISPITA, TERMIN 13.09.2017. predavaonica A1 u 9:00 sati
Prof. dr. sc. V. Vrdoljak, 72907 Opća kemija
Asić Ena
Beljan Nikolina
Čehulić Laura
Čvek Nikolina
Delaš Kristina
Delišimunović Sara
Dukić Borna
Grgurić Livia
Jurković Stjepan
Laučan Matea
Mandić Antun Lucijan
Martinac Ingrid Ana
Oreč Dajana
Pandurević Stjepan
Perić Antonela
Petohleb Luka
Petriško Igor
Plavetić Marko
Pongrac Petra
Popač Petra
Radoslavić Ivana
Ramić Laura
Regvat Erik
Rešetar Sandra
Izv. prof. dr. sc. D. Mrvoš-Sermek i izv. prof. dr. sc. N. Judaš, 47173 Metodika nastave kemije 1
Babić Paula
Ivanišević Petra
Ljubić Maja
Lordan Petra
Pintarić Iva
Rodek Katarina
Izv. prof. dr. sc. Biserka Prugovečki, Opća i anorganska kemija, 35776
Katić Matea
Doc. dr. sc. D. Cinčić, Opća i anorganska kemija, 35805
Soldo Maja
Stanić Magdalena
Prof. dr. sc. D. Matković-Čalogović, Kristalokemija, 51065
Paulik Anamarija
RASPORED ZA PISANI DIO ISPITA, TERMIN 13.09.2017. predavaonica A1 u 9:00 sati
Prof. dr. sc. D. Matković-Čalogović, 43976 Kristalokemija
Jukopila Leonard
Tarana Siniša
Prof. dr. sc. M. Cindrić, Anorganska kemija 2, 72877
Benčić Noelle
Čulig Matija
Dragoš Matea
Facković Matea
Franjković Karla
Gašparić Martin
Gojšić Tomislav
Hudika Petra
Kolarić Karolina
Kujundžić Matej
Leko Marija
Mihal Andrea
Mihalinec Josipa
Mijić Martina
Novković Filip
Ostojić Tea
Ožegović Antonija
Petrović Vesna
Razum Marta
Sršen Matea
Štimac Sarah Silvija
Žepić Ines
Županić Snježana
RASPORED ZA PISANI DIO ISPITA, TERMIN 13.09.2017. predavaonica A2 u 9:00 sati
Izv. prof. dr. sc. M. Rubčić, Opća i anorganska kemija, 40694
Murat Dino
Izv. prof. dr. sc. M. Rubčić, Opća i anorganska kemija, 63016
Grcić Marcela
Skukan Dubravka
Prof. dr. sc. Z. Popović, Anorganska kemija, 40751
Bubnjar Mislav
Ucović Ivan
Prof. dr. sc. Z. Popović, Anorganska kemija, 166290
De Bona Dino
Delić Lara
Dominik Antonio
Ivčić Lucija
Mabić Josip
Markuš Iva
Maruna Martina
Paladin Ivana
Renić Nikola
Svoboda Matea
Prof. dr. sc. M. Cindrić, Anorganska kemija 1, 72875
Babić Luka
Dunatov Marko
Kopljar Katarina
Radošević Ela
Sinković Paola
Šmidler Dubravka
Šplajt Robert
Šterpin David
Šumić Dea
Tančak Elena
Prof. dr. sc. V. Vrdoljak, 72907 Opća kemija
Serenčeš Marina
Šambar Adela
Šimunić Klara
Škulac Melody
Špeljko Ana - Maria
Šutić Lucija
Tunjko Natalija
RASPORED ZA PISANI DIO ISPITA, TERMIN 13.09.2017. predavaonica A2 u 9:00 sati
Izv. prof. dr. sc. D. Mrvoš-Sermek, Opća kemija, 36170
Malnar Marina
Slemenšek Sunčica
Izv. prof. dr. sc. D. Mrvoš-Sermek, Opća kemija, 36405
Cvek Silvia
Novak Mateja
Doc. dr. sc. I. Đilović, 37623 Opća kemija
Bauk Klaudia
Budimski Josip
Cikuš Patricia
Ercegovac Ana
Gjermek Steinberger Maksimilian
Ivanušić Valentina
Miholić Luka
Okićki Lea
Pauković Josipa
Izv. prof. dr. sc. N. Judaš, Uvod u anorgansku kemiju, 37627
Blažević Antonela
Ercegovac Ana
Gjermek Steinberger Maksimilian
Rogošić Marta
Tomac Matija
Prof. dr. sc. M. Cindrić, Magnetokemija, 72802
Šuntić Iris Renata
Izv. prof. dr. sc. B. Prugovečki i izv. prof. dr. sc. Ž. Soldin, Instrumentne metode –izučavanja tvari u čvrstom stanju, 72803
Jukopila Leonard
Mihalak Anita
Pašalić Lea
RASPORED ZA PISANI DIO ISPITA, TERMIN 13.09.2017. predavaonica 023 u 9:00 sati
Izv. prof. dr. sc. N. Judaš, Kristalni inženjering, 72805
Jagić Karla
Kalebić Demian
Klarić David
Kuzman Dino
Lujanac Martina
Mandarić Mirna
Maslać Matea
Pavković Margareta
Sladić Kristina
Stupar Natalija
Šestan Davor
Štrbac Petar
Vitasović Toni
Doc. dr. sc. M. Đaković, 104334 Osnove kristalokemije i kemije čvrstog stanja
Fotović Luka
Izv. prof. dr. sc. D. Mrvoš-Sermek i izv. prof. dr. sc. N. Judaš, 63140 Metodika nastave kemije 2
Paulik Anamarija
Plavčić Dora
Izv. prof. dr. sc. Ž. Soldin, Kemija 2, 36207
Prelčec Mateo
Ramov Roko
Šanjek Rahela
Vlatković Karla
Nasl. red. prof. dr. sc. E. Meštrović, 43986 Kemija materijala
Jukopila Leonard
Prof. dr. sc. Zora Popović, Kemija organometalnih spojeva, 44016
Šuntić Iris Renata