140 godina nastave prirodoslovlja i matematike na Sveučilištu u Zagrebu, 70 godina PMF-a

Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Fizike, smjer Geofizika

Geofizički seminar 1 i 2

Upute o načinu održavanja Geofizičkih semianra 1 i 2 možete pronaći u rubrici Geofizički seminar 1 i 2.

Do 10. listopada 2016. otvoren je natječaj za upis na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) PMF-a, uključujući i studij Fizike, smjer Geofizika. Cijeli natječaj možete pročitati na poveznici, a više informacija može se pronaći i ovdje.

Autor: Iva Dasović

Od 1. siječnja 2016. će se potpuno oslobađanje od plaćanja ponovnog upisa godine odobravati samo u iznimnim slučajevima, a u protivnom će iznos plaćanja ponovnog upisa biti proporcionalan neizvršenim obvezama (do maksimalno predviđenog iznosa od 4.400,00 kn).

Autor: Dajana Bortek

Repozitorij