Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a

Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a na Odsjeku te povoljna kupnja  IBM® SPSS® Statistics 29, Statistica i EndNote 21

Studentima Doktorskog studija geografije omogućeno je:

• besplatno korištenje ArcGIS Pro programskog paketa i SPSS paketa na računalima Geografskog odsjeka (u dogovoru sa sistem inženjerom Mariom Dakićem i mentorom)
  • izuzetno povoljna kupnja programa IBM® SPSS® Statistics (od 49$ na više, ovisno o vrsti i trajanju licence) 29, Statistica (od 16$ naviše), EndNote 21 (112 $) te niza drugih programa korisnih u istraživačkom radu.

Kupnja kreditnom karticom ili PayPalom se obavlja putem stranice https://onthehub.com/ na kojoj se potrebno registrirati sa službenom AAI identitetom odnosno e-mail adresom oblika: nsurname.geog@pmf.hr

Pismeni dio ispita iz predmeta Znanstveni rad održat će se u dva termina ljetnog roka: 30.6. i 14. 7. 2022.  godine online od 16:00- 17:00 sati (Europsko vrijeme).

Ispitu se pristupa sa studentskom email adresom, odnosno AAI identitetom, na koji će prijavljeni doktorandi dobiti poveznicu za pristup.

Tjedan dana prije odgovarajućeg roka, doktorandi će na geografsku studentsku adresu (AAI identitet) dobiti poziv za prijavu na ispit. Stoga, ukoliko planirate pristupanje ispitu, redovito provjeravajte studentsku geografsku poštu.

Autor: Ivana Erdelez