EU Covid potvrde

Poštovani i dragi studenti,

kao što vam je sigurno poznato, od utorka, 16. studenoga 2021., za radnike i većinu trećih osoba koje ulaze u prostore PMF-a obvezna je EU digitalna COVID potvrda ili druga odgovarajuća potvrda.

Za studente navedeno još uvijek nije obvezno (s obzirom na razvoj situacije, moguće je da će se kroz neko vrijeme to promijeniti).
Kako biste mogli ući u prostore PMF-a bez navedenih potvrda, molimo vas, da na ulazu u prostore PMF-a pokažete studentske iskaznice.

Epidemiološku situaciju pratimo iz dana u dan (nažalost, ne postaje bolja), cilj nam je i nadalje osigurati uvjete za kontaktnu nastavu, pa stoga još jednom podsjećamo na potrebu poštovanja svih obveznih epidemioloških mjera te potičemo na cijepljenje one koji to mogu i žele.

Srdačno,

prof.dr.sc. Mirko Planinić