Jednodnevna radionica o otvorenim podacima u organizaciji partnera Horizon 2020 Twinning projekta TODO održat će se 30.10.2020.

Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet
Zagreb, Horvatovac 102a
objavljuje

DODATNI NATJEČAJ

za upis na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije):

Autor: Ivana Erdelez

Prijavnice za polaganje ispita na poslijediplomskom doktorskom studiju ovjeravaju se PRIJE ISPITA u Uredu za poslijediplomski studij, Marulićev trg 19/II, Zagreb.

Autor: Ivana Erdelez

Sukladno zaključku Vijeća PDS-a od 16. lipnja 2016., prilikom pokretanja postupka prijave teme doktorskog rada (Dr.Sc.-01) kandidati prilažu i zamolbu za održavanje Seminara I (za doktorski studij Geografije) odnosno Javne obrane teme doktorskog rada (za Doktorski studij geografije: prostor, regija, okoliš, pejzaž) koju će supotpisati i predloženi mentor/i te time dati svoju suglasnost.

Autor: Ivana Erdelez

Tijekom ak. god. 2019/2020. provedena je reakreditacija Doktorskog studija geografije: prostor, regija, okoliš, pejzaž. U nastavku donosimo osnovne zaključke iz Izvješća.

Autor: Ivan Martinić

Zbog pandemije COVID-19, rok izvršavanja navedenih studijskih obveza na Doktorskom studiju geografije: prostor, regija, okoliš, pejzaž odgađa se do 30. studenoga 2020.:

- sudjelovanje na radionicama ili ljetnim školama (u svrhu priznavanja kao izborni predmet);
- sudjelovanje na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji;
- objava znanstvenog rada (odnosno potvrda Uredništva znanstvenog časopisa da je rad prihvaćen za objavljivanje).

Autor: Ivan Martinić