Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a

Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a na Odsjeku te povoljna kupnja  IBM® SPSS® Statistics 29, Statistica i EndNote 21

Studentima Doktorskog studija geografije omogućeno je:

• besplatno korištenje ArcGIS Pro programskog paketa i SPSS paketa na računalima Geografskog odsjeka (u dogovoru sa sistem inženjerom Mariom Dakićem i mentorom)
  • izuzetno povoljna kupnja programa IBM® SPSS® Statistics (od 49$ na više, ovisno o vrsti i trajanju licence) 29, Statistica (od 16$ naviše), EndNote 21 (112 $) te niza drugih programa korisnih u istraživačkom radu.

Kupnja kreditnom karticom ili PayPalom se obavlja putem stranice https://onthehub.com/ na kojoj se potrebno registrirati sa službenom AAI identitetom odnosno e-mail adresom oblika: nsurname.geog@pmf.hr

Upisi u više godine i reguliranje statusa u akademskoj godini 2020./2021. provodit će se do 9. listopada 2020. Mole se doktorandi da do navedenog datuma osobno ili elektronski na email adresu pds@geog.pmf.hr dostave:

1. Dokaz o nepodmirenim dugovanjima (upis ili ponavljanje godine u 2020./2021. akademskoj godini ne može biti ostvareno dok se ne podmire sve preostale rate školarine)
  2. Dokaz o uplati prve rate školarine (za doktorande koji upisuju višu godinu u akademskoj godini 2020./2021.)
  3. Obrazac DR.SC.-04 - popunjava se u OBAD-u
  4. Obrazac DR.SC.-05 - popunjavaju mentori/savjetnici za doktorande - obrazac je dostupan ovdje.
  5. Prijavni list - OBRAZAC - ispunjen i printan obostrano
  6. Upisni list - OBRAZAC za Doktorski studij geografije:prostor, regija, okoliš, pejzaž ili za doktorande starog studija Geografija OBRAZAC
  7. Geog-09 OBRAZAC
  8. PRIVOLU
  9. Indeks (ako je indeks već u uredu za doktorski studij, nije potrebno dolaziti osobno

Doktorandi koji pošalju materijale elektronski se mole da prilikom idućeg dolaska na Geografski odsjek donesu originale u ured za dotkorski studij.

Doktorandi koji će koristiti pogodnost odgode roka izvršavanja obveza do kraja studenog dužni su do 9. listopada potvrditi namjeru upisa putem poveznice.

Studenti koji ne reguliraju status gube status studenta.

VAŽNO: Prije upisa je potrebno vratiti sve knjige u knjižnice PMF-a.

Autor: Ivana Erdelez