GEOFIZIČKI ODSJEK

Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Fizike, smjer Geofizika

Obrana doktorskog rada – dogovor za termin

Predavaonicu i termin održavanja obrane doktorskog rada potrebno je dogovoriti zajedno s članovima povjerenstva i satničarkom. Rezervacija kod satničarke je obavezna! Za sve dodatne informacije obratite se satničarki dr. sc. Maji Bubalo na e-adresu maja.bubalo[at]gfz.hr.

Geofizički seminar 1 i 2

Upute o načinu održavanja Geofizičkih semianra 1 i 2 možete pronaći u rubrici Geofizički seminar 1 i 2

Na temelju zaključka donesenog na sjednici Vijeća Geofizičkog odsjeka održanoj 8. siječnja 2019. slobodna sam oglasiti da će

Mislav Anić

braniti svoju doktorsku disertaciju koja nosi naslov

Međugodišnja varijabilnost izmjene CO2 između šume hrasta lužnjaka
(Quercus robur L.) i atmosfere

pred povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Branko Grisogono, PMF, Zagreb
  2. dr. sc. Maša Zorana Ostrogović Sever, znanstvena suradnica, Hrvatski šumarski institut, Zagreb
  3. prof. dr. sc. Zvjezdana Bencetić Klaić, PMF, Zagreb
  4. doc. dr. sc. Željko Večenaj, PMF, Zagreb
  5. dr. sc. Hrvoje Marjanović, viši znanstveni suradnik, Hrvatski šumarski institut, Zagreb

Zamjene:

1. doc. dr. sc. Maja Telišman Prtenjak, PMF, Zagreb
  2. dr. sc. Višnjica Vučetić, znanstvena suradnica, DHMZ, Zagreb

Obrana disertacije je javna i održat će se prema dogovoru između povjerenstva i pristupnika u srijedu 23. siječnja 2019. u 14:15 h u predavaonici P2 Geofizičkog odsjeka PMF-a, Horvatovac 95, Zagreb.

Pročelnica Geofizičkog odsjeka

izv. prof. dr. sc. Snježana Markušić, v.r.

Autor: Iva Dasović

Repozitorij