Kreativnost i stvaralaštvo u odgoju i...

Drugi poziv

Studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku, dislociranoga studija u Slavonskome Brodu pozivaju sve zainteresirane studente iz Republike Hrvatske i drugih zemalja na 3. međunarodnu studentsku konferenciju Kreativnost i stvaralaštvo u odgoju i obrazovanju. Cilj je Konferencije podizanje svijesti o važnosti odgoja i obrazovanja, književnosti i jezika, kulture, stvaralaštva i kreativnoga mišljenja, njihovoj ulozi u ostalim područjima ljudskoga djelovanja te povezivanje studenata i razmjena mišljenja.

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da će naši plenarni izlagači biti: Bruno Šimleša, sociolog i autor knjiga popularne psiholgije, dr. sc. izv. prof. Edita Slunjski, dr. sc. Željko Rački te dr. art. Marko Šošić.

DRUGI POZIV

PRIJAVNICA SUDJELOVANJA