Studentska konferencija

Od 4. do 7. aprila 2017. godine u Privrednoj komori Srbije (Terazije 23/II, velika sala) biće održan treći po redu skup „Belgrade International Molecular Life Science Conference for Students (BIMLS)“. Organizatori su Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu, Regionalni centar za talente Beograd 2 i Srpsko društvo za molekularnu biologiju. Ova studentska konferencija okuplja studente osnovnih, master i doktorskih studija sa fakulteta i iz instituta koji se bave istraživanjima u oblasti molekularnih nauka, a program skupa obuhvata predavanja, radionice i usmene i poster prezentacije studentskih radova. Rok za predaju abstrakata je 1. mart 2017. godine, a rok za registraciju za učešće je 20. mart 2017. Više informacija može se naći na sajtu www.bimls.bg.ac.rs.

BIMLS tim