Prvi krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu 2.07.2018. - 31.12.2018. (pdf)

Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2019.

Rok za online prijave: 30.5.2018. u 12:00h.

(Napomena: Postoji mogućnost ranijeg zatvaranja online prijava, ovisno o broju zaprimljenih prijava i dostupnosti financijskih sredstava)

Rok za dostavu prijavne dokumentacije: 30.5.2018.

Upozorenje za studente koji planiraju početak mobilnosti prije 30.7.2018.: zbog vremena potrebnog za obradu prijava i objavu rezultata nakon zatvaranja Natječaja, moguće je da će ti studenti, u slučaju odabira, potpisivati Ugovore za Erasmus+ stručnu praksu kratkoročno prije odlaska na mobilnost. Posljedično, moguće je da ovim studentima 1. rata stipendije neće moći biti isplaćena na vrijeme.

DOSTAVA DOKUMENTACIJE: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 14, Zagreb
Pisarnica, soba br. 0.12 u razizemlju. OBAVEZNA NAZNAKA: "Prijava na 1. krug natječaja Erasmus+ stručna praksa (SMP) 2018./19."
VAŽNO: Prijave dostavljene na adresu Ul. kralja Zvonimira 8 NEĆE BITI UZETE U OBZIR.

Email upite vezane uz natječaj potrebno je slati na kontakt adresu koordinatora odgovornog za ovaj natječaj. Email upiti poslani drugim djelatnicima Ureda za međunarodnu suradnju neće biti razmatrani niti prosljeđivani.

Poseban dio Natječaja

1.    Dodatak br.I Natječaju – Uputa o znanju jezika i potvrdama
2.    Online prijavni obrazac: https://zagreb.moveon4.com/locallogin/5836e0543f5d66c8517c02a6/eng; Upute za online prijavu
Napomena: Dana 4. 05. 2018. uočena je privremena tehnička poteškoća - nemogućnost generiranja/ispisa pdf online prijave; u slučaju prisutnosti ovakvih poteškoća i nakon 7. 05. 2018., molimo kontaktirati tehničku podršku (natjecaj.placement@unizg.hr)
3.    Imena i kontakti ECTS koordinatora akademija i fakulteta Sveučilišta u Zagrebu: www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-suradnja/sluzbe-potpore/koordinatori-na-fakultetima-i-akademijama/
4.    Acceptance Confirmation
5.    Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom
6.    Obrazac – Izjava o članovima zajedničkog kućanstva za studente slabijeg socioekonomskog statusa
7.    Learning Agreement for Traineeships - napomena: ovaj dokument nije neophodan za samu prijavu, već tek nakon odabira i objave rezultata natječaja
8.    Obrasci vezani za Erasmus+ stručnu praksu ak. god. 2018./19.

Dokumenti pod rednim brojevima 4.-7. objavljeni su na mrežnoj stranici za Erasmus+ stručnu praksu pod DOKUMENTI I OBRASCI 2018./19.

Napomena: U slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava, Sveučilište zadržava pravo ranijeg zatvaranja Natječaja, uz obavezu prethodne najave na web stranicama u roku od minimalno 2 radna dana prije ranijeg zatvaranja Natječaja.

Studenti PMF-a svu natječajnu dokumentaciju dostavljaju Uredu za međunarodnu suradnju PMF-a na provjeru i potpisivanje.

Prije dostave dokumentacije potrebno je kontaktirati odsječkog ECTS koordinatora kako bi ovjerio dokumentaciju.

Molimo studente da prije prijave prouče tekst natječaja te dostave dokumentaciju najkasnije 2 dana prije isteka roka za prijavu na natječaj.