Studentice Daniela Petrinec i Petra...

Studentice integriranog preddiplomskog i diplomskog studija biologije i kemije dobitnice su stipendija European Microscopy Society i Hrvatskog mikroskopijskog društva za odlazak na International Congress of Microscopy koji se u rujnu 2018. godine održava u Australiji. Svjetski kongres mikroskopije održava se svake četiri godine i ove je godine domaćin grad Sydney.
Daniela i Petra u okviru Laboratorijske stručne prakse rade na mikro-modelima simbioze te su im za sudjelovanje na svjetskom kongresu mikroskopije prihvaćena dva abstracta. Petra i Daniela kao studentice Biološkog odsjeka i jedne od najmlađih članica Hrvatskog mikroskopijskog društva sudjeluju i u brojnim aktivnostima popularizacije biologije i mikroskopije.

Mentor je izv. prof. dr. sc. Goran Kovačević.

Čestitamo Danieli i Petri, želimo im sretan put i puno uspjeha!