Poziv na predavanje-Reproductive and...

Hrvatsko udruženje slatkovodnih ekologa (HUSEk) Vas poziva na predavanje pod naslovom "Reproductive and pollination biology of black currant (Ribes nigrum L.) and gooseberry (Ribes uva-crispa L.)" koje će u petak, 25.1.2019. u 13h u Biblioteci Zoologijskog zavoda Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Rooseveltov trg 6, održati Nina Haas gostujuća studentica sa University of Salzburg (Salzburg, Austrija), koja trenutno boravi na IAESTE stručnoj praksi u Zoologijskom zavodu Biološkog odsjeka PMF-a. Kako bismo je bolje upoznali, Nina će nam predstaviti rezultate svog završnog rada na preddiplomskom studiju, koji se bavi istraživanjem kopnenih organizama. Tijekom svoje IAESTE stručne prakse Nina će se zabavljati temama vezanim uz ekologiju urbanih potoka.
Želimo joj dobrodošlicu i lijep boravak u našem okruženju!