Poziv na okrugli stol

Poštovani kolege i kolegice,
dragi studenti, nastavnici i suradnici,
počevši od mjeseca ožujka 2018. godine, sudjelujemo u provedbi projekta pod nazivom „U društvu mikroba“, vođenog od strane Hrvatskog Mikrobiološkog Društva, kojeg je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Projekt je zasnovan na ideji doprinosa razvoju društveno korisnog učenja. Partneri na projektu su Prirodoslovno-matematički fakultet, Prehrambeno-biotehnološki fakultet i Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko katoličko sveučilište, Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci, udruga Bioteka te Udruga studenata biologije – BIUS.

Ovim putem Vas obavještavamo vas da će se u četvrtak, 12. prosinca 2019., od 18-20h, u sklopu projekta „U društvu mikroba“ održati okrugli stol pod nazivom "UČENJEM UČITI PODUČAVATI" u Velikoj predavaonici Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Sveučilišta u Zagrebu, Pierottijeva 6 (ulaz iz Pierottijeve ulice, odmah lijevo stepenicama prema gore).
Cilj okruglog stola je da studenti (korisnici projekta) promoviraju društveno korisno učenje (DKU) prenošenjem svojih iskustava u provedbi projekta DKU drugim studentima, nastavnicima i suradnicima. Pri tome će prezentirati stečeno znanje, iznijeti osobna iskustva i doživljaje te naglasiti prednosti sudjelovanja na ovom projektu. Ovim putem Vas pozivamo na okrugli stol i neformalni nastavak druženja uz osvježenje.

Veselimo se vašem dolasku.
Organizatorice okruglog stola
Katarina Terlević, Marija Vuk (BIUS) i Jasna Novak (HMD)