Pozivamo studente diplomskih i poslijediplomskih studija Kemije i Biologije na prezentaciju jubilarnog, desetog po redu BioCampa 2020, koja će se održati u petak 24.01.2020. u 16:00 sati u predavaonici A1 na Kemijskom odsjeku PMFa, Horvatovac 102a.

BioCamp 2020 je trodnevni forum, koji će se održati u Ljubljani od 24. do 26. svibnja 2020. godine u organizaciji slovenske farmaceutske tvrtke Lek d.d., podružnice tvrtke Novartis. BioCamp okuplja odabrane studente prirodnih znanosti, kao što su (bio)kemija, biologija, farmacija, biotehnologija i medicina, te studente IT sektora i poslovanja s ekspertima i menadžerima na području farmacije i medicine. BioCamp pruža jedinstvenu mogućnost uvida u svijet istraživanja i internacionalnog poslovnog okruženja u okviru farmaceutske industrije. Tema BioCampa 2020 bit će: “Novi poslovni modeli u farmaceutskoj industriji“.

Za više informacija o BioCampu 2020 posjetite stranicu: https://www.lek.si/en/careers/biocamp/