Otvorene su prijave za STARSHIP FELLOWSHIP PROGRAM.
STARSHIP je inicijativa EIT HEALTHA, pokrenuta u suradnji s vodećim europskim stručnjacima u području zdravstva i s partnerskim tvrtkama iz zdravstvene industrije.

Jedinstvena je prilika za sve one zainteresirane za kreiranje novih ideja, novih rješenja i inovacija u području zdravstva.

Prijave počinju od srijede 15. siječnja 2019., a traju do 31. siječnja 2019. u 23:59 sati po srednjoeuropskom vremenu. Za prijavu je potrebno poslati životopis i motivacijsko pismo na sljedeću e-adresu: starship@uc.pt

Sudjelovanjem u STARSHIPU sudionici programa imaju prilike raditi u multidisciplinarnim timovima s inovatorima i najvećim tvrtkama zdravstvene industrije. U sklopu programa sudionici će tijekom 2020. provesti ukupno devet tjedana educirajući se o najnovijim tehnologijama s vodećih europskih sveučilišta i razvijajući nova rješenja s najvećim stručnjacima u područjuzdravstva. EIT HEALTH svakomu od izabranih sudionika daje školarinu od 15 000 EUR i pokriva putne troškove u iznosu od 3 000 EUR.