Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a

Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a na Odsjeku te povoljna kupnja  IBM® SPSS® Statistics 29, Statistica i EndNote 21

Studentima Doktorskog studija geografije omogućeno je:

• besplatno korištenje ArcGIS Pro programskog paketa i SPSS paketa na računalima Geografskog odsjeka (u dogovoru sa sistem inženjerom Mariom Dakićem i mentorom)
  • izuzetno povoljna kupnja programa IBM® SPSS® Statistics (od 49$ na više, ovisno o vrsti i trajanju licence) 29, Statistica (od 16$ naviše), EndNote 21 (112 $) te niza drugih programa korisnih u istraživačkom radu.

Kupnja kreditnom karticom ili PayPalom se obavlja putem stranice https://onthehub.com/ na kojoj se potrebno registrirati sa službenom AAI identitetom odnosno e-mail adresom oblika: nsurname.geog@pmf.hr

Znanstvena škola/radionica SVEOBUHVATNI PRISTUP ISTRAŽIVANJU ANTROPOGENIH PRITISAKA NA OKOLIŠ će se održati od 7. do 10. prosinca 2021. godine na Institutu Ruđer Bošković (i online).

Znanstvena škola namijenjena je studentima doktorskih studija iz područja prirodnih i biotehničkih znanosti te svima onima koji se u svom znanstvenom radu bave istraživanjem okoliša, ponašanjem i sudbinom zagađivala u okolišu te njihovim biološkim učincima.

Program znanstvene škole obuhvaća niz predavanja koja će polaznicima približiti različite znanstvene pristupe u istraživanju okoliša te naglasiti važnost sustavnog i multidisciplinarnog pristupa u razumijevanju i rješavanju problema okoliša.

Sudjelovanje na radionici je besplatno!

Sve informacije o radionici možete pronaći na www.znanskola2021.com.hr

Rok za prijavu: 15.11.2021.
(prijave putem web stranice ili mailom na mfurdek@irb.hr)

Autor: Ivana Erdelez