Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a

Besplatno korištenje ArcGIS Pro i IBM SPSS-a na Odsjeku te povoljna kupnja  IBM® SPSS® Statistics 29, Statistica i EndNote 21

Studentima Doktorskog studija geografije omogućeno je:

• besplatno korištenje ArcGIS Pro programskog paketa i SPSS paketa na računalima Geografskog odsjeka (u dogovoru sa sistem inženjerom Mariom Dakićem i mentorom)
  • izuzetno povoljna kupnja programa IBM® SPSS® Statistics (od 49$ na više, ovisno o vrsti i trajanju licence) 29, Statistica (od 16$ naviše), EndNote 21 (112 $) te niza drugih programa korisnih u istraživačkom radu.

Kupnja kreditnom karticom ili PayPalom se obavlja putem stranice https://onthehub.com/ na kojoj se potrebno registrirati sa službenom AAI identitetom odnosno e-mail adresom oblika: nsurname.geog@pmf.hr

Zbog pandemije COVID-19 te temeljem Preporuke Sveučilišta, Vijeće doktorskog studija Geografskog odsjeka, na 2. redovitoj sjednici u akademskoj godini 2021./2022., održanoj 24. studenog 2021., donijelo je odluku kojom će se prihvatiti radovi objavljeni ili prihvaćeni za objavljivanje do zaključno 27. veljače 2022.

Pozivaju se doktorandi koji će koristiti navedenu mogućnost da o tome pošalju obavijest uredu za studente na pds@geog.pmf.hr a upis u višu godinu studija obavljaju 28. veljače 2022. ili ranije po zaprimljenoj potvrdi o prihvaćanju rada za objavljivanje.

Autor: Ivana Erdelez