Dobitnici Rektorove nagrade

Na prijedlog Povjerenstva za Rektorovu nagradu, koje je pregledalo studentske radove dostavljene od strane sastavnica Sveučilišta u Zagrebu (pa tako i PMF-a), Rektor je nagradio ukupno 186 radova Rektorovom nagradom u pet kategorija: 126 radova u a) kategoriji, 19 u b), 8 u d), 7 u e) i 26 radova u f) kategoriji.

S Geografskog odsjeka, u Interdisciplinarnom području znanosti, dobitnici Rektorove nagrade su:

Marin Bogdanić i Srećko Kajić: Percepcija regionalnog identiteta Srijema u uvjetima pograničnosti i marginalnosti;

Danijel Bačan: Formiranje i komparacija scenarija geopolitičkog razvoja Zapadnog Balkana;

Dajana Dimitrijević i Teodor Macan: Prostorni obuhvat i kvaliteta života u kvartovima Grada Pule prema percepciji stanovništva;

Lucijan Černelić: Promjene u prostornoj organizaciji i strukturi poslovnih funkcija Ilice (2005.– 2021.).

Izložba postera nagrađenih radova održat će se virtualno, a upute za izradu postera bit će poslane izravno studentima.

Čestitamo svim dobitnicima nagrade!

Autor: Ivana Erdelez