Uvodno predavanje (FOTO)

Uvodno predavanje za studente prve godine na Geografskom odsjeku održano je 1. listopada 2021. Studente su uvodno pozdravili pročelnik Odsjeka prof. dr. sc. Nenad Buzjak, dekan PMF-a prof. dr. sc. Mirko Planinić te prodekan PMF-a za nastavu prof. dr. sc. Mladen Vuković.

U nastavku su slijedile brojne korisne informacije s kojima su studenti upoznati od strane pomoćnika pročelnika za nastavu doc. dr. sc. Luke Valožića i Ksenije Fučkar Reichel. S radom Karijernog centra PMF-a upoznale su ih voditeljica Centra Matea Butigan, mag. iur. i Tereza Oreb, mag. act. soc. S mogućnostima za studente u okviru SRCA upoznala ih je kolegica Ana Zemljak Pećina. Informatičku potporu Odsjeka studentima predstavio je Mario Dakić. Klub studenata geografije predstavio je Pavel Gulin Zrnić, a Hrvatsko geografsko društvo dopredsjednik doc. dr. sc. Mladen Maradin.

Galerija fotografija je dostupna OVDJE.

Autor: Ivana Erdelez