Informacije o mogućnosti korištenja usluge ZET prilagođenog prijevoza za osobe s invaliditetom u akademskoj godini 2020./2021.

Na temelju Pravilnika o obavljanju prijevoza osoba s invaliditetom, prijevoz može koristiti osoba koja se kreće uz pomoć invalidskih kolica uz preporuku Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom Grada Zagreba.

Studenti s invaliditetom koji su zainteresirani za korištenje ove usluge trebaju se javiti Uredu za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu na uredssi@unizg.hr, a koji podatke i dokumente potrebne za realizaciju prava dostavlja nadležnom Gradskom uredu.

Za sve dodatne informacije studenti se mogu obratiti Uredu i putem sljedećih kontakata: tel. 01 4564 405; mob. 099 4593 578; Studentsko naselje "Stjepan Radić", Jarunska 2 (prizemlje 12. paviljona).

izv. prof. dr. sc. Inga Urlić

Autor: Ivana Erdelez