Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Poštovani kolege i kolegice,

šaljem Vam poveznicu na natječaj za doktorande i postdoktorande za ljetnu školu  2018 Danube: Future Interdisciplinary School (DIS). Sudjelovanje u programu se ne naplaćuje, a životni troškovi (smještaj i prehrana) bit će pokriveni od strane organizatora (Sveučilišta u Kremsu) i sponzora.

Sveučilište u Zagrebu refundirat će troškove puta za dva kandidata (doktoranda ili postdoktoranda na Sveučilištu u Zagrebu) do iznosa od 1000 kn po osobi.  U slučaju većeg broja kandidata sa Sveučilišta u Zagrebu koji će biti odabrani da sudjeluju u ovoj ljetnoj školi, Povjerenstvo za odabir studenata i zaposlenika u programima mobilnosti će izvršiti rangiranje kandidata i odrediti dvoje kojima će biti financirani putni troškovi.

Obavijest s informacijama i poveznicom na originalni natječaj nalazi se OVDJE.

Lijep pozdrav,

Božica Bartolac
Ured za doktorske studije i programe
Trg Republike Hrvatske 14, Zagreb