Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Svečanost podjele Rektorove i Posebne Rektorove nagrade za akademsku godinu 2014./2015. održat će se u četvrtak 18. lipnja 2015. u 11 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu u dvorani Auditorium Maximum (Unska 3, Zagreb). Tijekom svečanosti, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras dodijelit će 112 Rektorovih nagrada za najbolje studentske radove i 24 Posebne Rektorove nagrade za izuzetna studentska ostvarenja.

Studenti Biološkog odsjeka Mislav Acman i Vedran Vuković (mentor: doc. dr. sc. Petra Korać), Anamarija Ridl (mentor: doc. dr. sc. Ana Previšić), Monika Vranić (mentor: doc. dr. sc. Nataša Bauer), Karlo Skube i Ingrid Tomljanović (mentor: doc. dr. sc. Dubravko Pavoković) dobitnici su ovogodišnje Rektorove nagrade.

BIUS (Udruga studenta biologije) dobitnik je Posebne Rektorove nagrade za istraživačko-edukacijski projekt "Grabovača 2014."

Čestitamo!

više...