Opcije pristupačnosti Pristupačnost
Erasmus + stručna praksa - AKADEMSKA...

Otvaranje 3. kruga se očekuje najkasnije do sredine svibnja. Obavijest o natječaju će također biti poslana na kontakte za međunarodnu suradnju na sastavnicama.

Pretpostavljamo da će ovim putem još barem oko 15-20 studenata SuZg moći otići na praksu tijekom ljeta 2016.

Kao i u prethodnim krugovima ove ak. god., prakse će se odobravati prema redoslijedu zaprimanja prijava.
Najraniji mogući polazak na praksu bit će 1,5 mjesec od datuma zaprimanja potpune prijavne dokumentacije.
Najkasniji mogući povratak je 30.9.2016.
(Drugim riječima, uzevši u obzir pravilo minimalnog boravka na praksi od 2 puna kalendarska mjeseca, znači da je najkasniji mogući polazak 30.7.2016.)

Prijavni obrasci su dostupni na http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/strucna-praksa/dokumenti-i-obrasci/2015-2016/  (jednaki kao i za 2. krug natječaja).
(studentima je za prijavu potrebno: Acceptance Confirmation i Suglasnost ECTS koordinatora).