Opcije pristupačnosti Pristupačnost
Sastanak povjerenstva za diplomske...

Poštovane studentice i studenti!

Za sastanak Povjerenstva za diplomske radove koji će se održati u četvrtak, 2. travnja 2020. mogu se predati samo gotovi diplomski radovi.

Diplomski rad (Word dokument)kao i ispunjeni obrazac student treba pripremiti i poslati mentoru koji će ga proslijediti direktno

predsjednici Povjerenstva doc. dr. sc. Ivani Buj (ivana.buj@biol.pmf.hr) najkasnije do utorka 31. ožujka 2020.
Na taj način mentor potvrđuje da je pročitao rad budući da ga s obzirom na trenutačnu situaciju ne može osobno potpisati. Obrana diplomskog rada bit će organizirana nakon što Vlada Republike Hrvatske i Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donesu odluku o prestanku obustave nastave.

Studenti koji žele prijaviti temu diplomskog rada moći će to napraviti na slijedećem sastanku Povjerenstva u svibnju.

Lijep pozdrav,

Ured za studente