Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Obavijest studentima diplomskih i integriranog studija koji imaju upisan Diplomski rad

Studenti diplomskih studija koji su ponovno upisali drugu godinu studija i studenti integriranog studija koji su ponovno upisali petu godinu studija obvezni su do 17. veljače 2012. godine položiti diplomski ispit. Povjerenstvo za diplomske ispite sastat će se u ponedjeljak 9. siječnja, u utorak 24. siječnja i u četvrtak 2. veljače 2012., pa molimo studente da svoje diplomske radove i popratnu dokumentaciju za prijavu diplomskih ispita predaju na vrijeme u Ured za studente.

Ukoliko student nije mogao završiti svoj diplomski rad, dužan je do 20. siječnja 2012. godine predati molbu za ponovni upis Diplomskog rada u kojoj će navesti razloge, i dopis s obrazloženjem mentora u kojem on potvrđuje opravdanost razloga za nastavak izrade diplomskoga rada.

U takvim slučajevima bit će moguć ponovni upis četvrtog semestra. Prema odluci Fakultetskog vijeća klasa: 602-04/11-01/2, URBROJ: 251- 58-203-11-8 od 14. 07. 2011., ponovni upis kolegija se plaća, te će se prema toj odluci naplaćivati i ponovni upis Diplomskog rada. Studenti mogu uz molbu za ponovni upis Diplomskog rada podnijeti i molbu za oslobađanje od plaćanja ukoliko imaju opravdan razlog i popratnu dokumentaciju.

Autor: Referada