Opcije pristupačnosti Pristupačnost
Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade...

Od ove akademske godine Rektorova nagrada dodjeljuje se prema novim pravilima, u skladu s Pravilnikom o dodjeli Rektorove nagrade (pročišćeni tekst) i Pravilnikom o izmjenama i dopunama Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade koje se nalaze u nastavku

Studenti koji prijavljuju rad za Rektorovu nagradu trebaju u Ured za studente Biološkog odsjeka predati do 29. travnja 2016. godine do 14 sati:

1. OBRAZAC za prijava Rektorove nagrade 2015-16.

2. Izjava - privitak prijavi za Rektorovu nagradu

3. Uvezana 2 primjerka rada

4. Vlastoručno potpisano obrazloženje mentora o udovoljavanju kriterija izvrsnosti (isprintano direktno s mrežne stranice Sveučilišta prilikom prijave rada)

5. Rad u elektroničkom obliku (u pdf formatu) na e-adresu: referada@biol.pmf.hr

Kriteriji PMF-2016

Natjecaj za dodjelu Rektorove nagrade za akadgod 2015_2016

Pravilnik o dodjeli Rektorove nagrade - procisceni tekst veljaca 2016.

Pravilnik_o_izmjenama_i_dopunama_Pravilnika_o_dodjeli_Rektorove_nagrade_9_2_2016.

Dodatne informacije pročitajete na stranicama Sveučilišta.

Autor: Sanjica Mihaljević