Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Pozivaju se studenti diplomskih studija Molekularne biologije koji žele nastaviti studij u okviru programa Bioindustrijske tehnike (TBI) da podnesu prijave do 25. ožujka 2016. godine. Prijave treba dostaviti u studentsku referadu. Prijavi treba priložiti prijepis ocjena s prikazanim prosječnim uspjehom tijekom preddiplomskog i diplomskog studija, kratki životopis i motivacijsko pismo (pisati na engleskom jeziku). Ukoliko su studenti ostvarili dodatne aktivnosti kroz izradu rada za Rektorovu nagradu ili su dobili Rektorovu nagradu, bili demonstratori, sudjelovali u Noći biologije, sudjelovali na znanstvenim skupovima ili pohađali tečajeve/radionice (npr. ljetne škole), molim da prilože potvrde o ostvarenim aktivnostima.

Pozivam također studente koji su završili preddiplomski studij molekularne biologije i sada studiraju na diplomskim studijima Eksperimentalne biologije (modul – fiziologija i imunologija) i Ekologije i zaštite prirode da se prijave. Njihove prijave uzet će se u obzir ukoliko Biološki odsjek donese odluku o stjecanju diplome magistra molekularne biologije iako nisu upisali diplomski studij Molekularne biologije i ukoliko nema dovoljno kandidata sa studijskog programa Molekularne biologije.
Za sve dodatne informacije možete me kontaktirati na e-mail: visnja.besendorfer@biol.pmf.hr.

više...