Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Sukladno odluci Fakultetskog vijeća Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu od 24. veljače. 2011. godine, odobren je rok stjecanja doktorata znanosti izvan doktorskog studija iz područja prirodnih znanosti do 5. kolovoza. 2012. godine (vidi poveznicu Odluke).

Kako biste stigli završiti postupak u navedenom roku, obavještavamo Vas da je zadnji rok predaje doktorskog rada na ocjenu 28. ožujka. 2012. godine (predmeti će ići na sjednicu Vijeća Biološkog odsjeka PMF-a, 11. travnja. 2012. godine, i na sjednicu Fakultetskog vijeća PMF-a, 26. travnja 2012. godine), a rok predaje  izvješća Povjerenstva za ocjenu i imenovanje Povjerenstva za obranu doktorskog rada, 13. lipnja. 2012.godine (predmeti će ići na sjednicu Vijeća Biološkog odsjeka PMF-a, 27. lipnja. 2012. godine).

Obrane disertacija bit će moguće do 13. srpnja 2012. godine.

Ukoliko u navedenom roku ne steknete akademski stupanj doktora znanosti, postupak ćete moći nastaviti prijavom na natječaj Sveučilišnog doktorskog studija Biologije i upisom na 3. godinu studija.
Autor: admin