Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira po treći put u petak, 22.veljače 2019. godine Simpozij studenata doktorskih studija PMF-a koji će se održati u prostorima Kemijskoga odsjeka, Horvatovac 102a, Zagreb.

PRIJAVE:
Na Simpozij se mogu prijaviti svi studenti doktorskih studija Prirodoslovno-matematičkog fakulteta s prihvaćenom temom doktorskog rada, kao i oni kojima je tema doktorskog rada u postupku prihvaćanja (treba biti prihvaćena na sjednici odsječkog vijeća).
Detaljnije upute vezane za prijavu molimo potražiti na mrežnim stranicama pojedinih doktorskih studija.
Sudjelovanje je moguće putem usmenog izlaganja i posterskih priopćenja.
Prijave za sudjelovanje na Simpoziju primaju se do zaključno 21. siječnja 2019. godine (rok je produžen) putem Prijave sudjelovanja i sažetka na odgovarajućim obrascima.
Obrasci se dostavljaju elektroničkom poštom na adresu ureda za doktorski studij koji student pohađa.
Kandidati će o prihvatu sudjelovanja biti obaviješteni do 31. siječnja 2019. godine. (rok je produžen)
Sudjelovanje na Simpoziju vrednovat će se sukladno odluci nadležnih vijeća doktorskih studija dodjelom ECTS bodova.

Sve informacije o Simpoziju možete pronaći na mrežnoj stranici.

Radujemo se ponovnom druženju, razmjeni znanstvenih ideja u konstruktivnoj atmosferi i dogovaranju novih znanstvenih suradnji!

Znanstveni odbor Simpozija:
prof. dr. sc. I. Gruić Sovulj, prodekanica za znanost i doktorske studije,