Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Poštovani,

prosljeđujemo Vam poziv na događaj koji će se održati  u četvrtak 3 . travnja 2014. ispred Nacionalne i sveučilišne knjižnice, Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb

Kako bi se EURAXESS inicijativa, koja ove godine obilježava 10. godinu svojeg postojanja, predstavila hrvatskim građanima, prvenstveno studentima i mladim istraživačima, u suradnji s Europskom komisijom Agencija 3. travnja 2014. ispred Nacionalne i sveučilišne knjižnice organizira događaj pod nazivom EURAXESS na kotačima - Istraživači u pokretu! u okviru europske turneje s 29 postaja u 22 grada.

Ovim događajem studentima i mladim istraživačima pružit će se informacije o mogućnostima pokretanja ili nastavljanja istraživačke karijere u okviru Europskog znanstvenog prostora.

Autobus Europske komisije, kao dio navedene turneje, ponudit će direktan pristup informacijskim terminalima i EURAXESS stručnjacima s kojima će biti moguće razgovarati o EURAXESS uslugama i mogućnostima. Kao dodatan poticaj za nastavak istraživačke karijere, u okviru turneje pružat će se usluge profesionalnog fotografiranja i uploadanja životopisa na portal EURAXESS Poslovi te time svima zainteresiranima olakšati prezentiranje znanja, vještina i kompetencija poslodavcima.

Uz navedeno, u okviru događaja dostupne su i radionice na temu Kako se prijaviti na istraživačka radna mjesta u Europskoj uniji i korištenje Europass životopisa te Predstavljanje mogućnosti financiranja (NEWFELPRO, ERASMUS), s ograničenim brojem sudionika. Detalje možete vidjeti u programu na sljedećoj poveznici.

Molimo Vas da prosiljedite ovaj poziv svim zainteresiranim i da ju objavite na mrežnim stranicama odsjeka.
Možete prenijeti obavijest sa stranica Agencije za mobilnost i programe EU:

Srdačan pozdrav,

Antonijo Šimunović