GEOFIZIČKI ODSJEK

Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Fizike, smjer Geofizika

Obrana doktorskog rada – dogovor za termin

Predavaonicu i termin održavanja obrane doktorskog rada potrebno je dogovoriti zajedno s članovima povjerenstva i satničarkom. Rezervacija kod satničarke je obavezna! Za sve dodatne informacije obratite se satničarki dr. sc. Maji Bubalo na e-adresu maja.bubalo[at]gfz.hr.

Geofizički seminar 1 i 2

Upute o načinu održavanja Geofizičkih semianra 1 i 2 možete pronaći u rubrici Geofizički seminar 1 i 2

U petak 22. veljače 2019. s početkom u 9:00 u predavaonici A1 Kemijskog odsjeka PMF-a održat će se treći Simpozij studenata doktorskih studija na PMF-u, na kojem će studenti sedam doktorskih studija PMF-a (Matematika, Kemija, Biologija, Fizika, Oceanologija, Geologija i Geografija) predstaviti svoja istraživanja u obliku 35 kratkih usmenih priopćenja i 30 posterskih izlaganja. U okviru Simpozija održat će se i dva predavanja na temu primjene znanosti u gospodarstvu. Program možete pogledati na poveznici.

Autor: Iva Dasović

Repozitorij