Natječaj za upis na doktorski studij...

Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet, Zagreb, Horvatovac 102a objavljuje NATJEČAJ za upis na poslijediplomske sveučilišne studije (doktorske studije) Biologije, Fizike, Geologije, Kemije, Matematike, Interdisciplinarnog doktorskog studija iz oceanologije i Doktorskog studija geografije: prostor, regija, okoliš, pejzaž za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Natječaj za upise na PDS - 2019 - HR

Call for applications to enrolment in postgradute studies at the University of Zagreb Faculty of Science (EN)

Obrazac prijave

Napomena: pristupnici koji su završili diplomski ili integrirani preddiplomski i diplomski studij na PMF-u Sveučilišta u Zagrebu pri upisu na poslijediplomske studije na PMF-u nisu dužni priložiti originalnu diplomu ili kopiju ovjerenu kod javnog bilježnika - dovoljno je priložiti fotokopiju diplome.