Natječaj za akademsku mobilnost u 2019.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. prema sljedećim stavkama:

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu (nije nužno da Sveučilište u Zagrebu ili sastavnica ima sklopljen međuinstitucijski sporazum)

c) mobilnost doktorskih studenata Sveučilišta u Zagrebu (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

Podsjetnik: Kandidati se prvo prijavljuju online, a zatim natječajnu dokumentaciju dostavljaju matičnoj sastavnici do internog roka koji je zadala sastavnica.

Rokovi za prijavu:

• za kandidate: Kandidati se mogu prijaviti online do zaključno 6. svibnja 2019. Kandidati dostavljaju svoju online prijavu zajedno s ostalom natječajnom dokumentacijom svojim matičnim sastavnicama koje određuju interni rok za prijavu. Važna napomena: online obrazac dostupan je za printanje do roka do kojeg je online prijava dostupna kandidatima (do 6. svibnja), a ne do roka do kojeg sastavnice moraju dostaviti svoje rangliste.
  • za sastavnice: Sastavnice dostavljaju natječajnu dokumentaciju kandidata i rang-liste Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu isključivo na staff@unizg.hr do zaključno utorka 14. svibnja 2019.

Privitci: