"The Science Nomad" dr....

Pozivamo vas na predavanje Humble materials - Sticky questions - Powerful outcomes How the science of learning and art of engagement are being translated into classrooms across the Developed and Developing World koje će održati dr. Stuart Kohlhagen, poznati australski edukator, komunikator i popularizator znanosti, poznatiji kao The Science Nomad.  Predavanje će se održati u utorak, 28. 05. 2019. u 19h u predavaonici A1, Horvatovac 102a.
U organizaciji PMF-a i Veleposlanstva Australije, Dr. Kohlhagen će u Zagrebu održati predavanje na engleskom jeziku, namijenjeno učiteljima primarnog obrazovanja, učiteljima i nastavnicima tzv. STEM predmeta, visokoškolskim nastavnicima te studentima učiteljskih i nastavničkih studija.